Esita päring

Sisesta

Loe küsimusi ja vastuseid

Ettevõttest

Tere tulemast intelligentsete liikurite maailma.

Fortunati Group EU on rahvusvaheline ettevõte, mille eesmärk on pakkuda moodsaid, intelligentseid liikumisvahendeid nii vaba aja veetmiseks kui jalavaeva kergendamiseks, nii siseruumides kui väljas. Meie tiimis on sinu peamisteks kontaktideks Markus, kes vastutab müügi, klienditeeniduse ja turunduse eest, ning Mart, kes tegeleb ostu, logistka, ja partnersuhetega. Kasutame ka ise elektrilisi tõukerattaid, rulasi ning rattaid pea igapäevaselt!

Tootevalikus on meil hulk erinevaid kaherattalisi tasakaaluliikureid, mida Eestis ka tasakaalulaudade, kulgurite ja ufo-ratastena tuntakse. Samuti on meil eri suuruses transporterid - käepidemega väiksemad ja suuremad liikurid, mida laoruumides ja ka õues sobib kasutada. Transpordiks punktist A punkti B on parimaiks valikuks ka meie enda poolt palju kasutust leidvad elektrirulad, elektritõukerattad või üherattalised soolo-rattad, mis on kõik sobivad vahendid linnas pikemate vahemaade läbimiseks. Nendega on hea nii kooli, tööle, sõpradega välja, kui ka niisama vabal ajal liikuda. Eestis on tegu küll alles kasvava trendiga, samas kui paljudes Euroopa suurlinnades on need juba vägagi tavapäraseks liikumisvahendiks. Meie tootevalik laieneb pidevalt nii et ole meie kodulehe ja Facebooki lehega kursis.

Kõik meie elektrilised liikurid on varustatud kvaliteetsete akude, mootorite ja kontrolleritega, mis on läbinud põhjaliku kvaliteedikontrolli ning omavad kõiki EL-s nõutavaid kvaliteedi ja turvasertifikaate:
-       UL-sertifitseeritud Samsungi suure mahutavusega kiirelt laetavad ja tuleohutud akud
-       UL-sertifitseeritud tuleohutud laadijad
-       Toodetel on CE, RoHS, FCC, UL sertifikaadid
Toodetel on garantii, mida saab soovi korral pikendada. Probleemide korral aitab meie teenindus - võtke meiega ühendust e-kirja teel service@gpad.ee

Kellele milline elektriline liikur sobib?

Liikurid on eri suuruses alates väikestest noorematele sõitjatele sobivatest 4.5-tolliste ratastega mudelitest (kuni 50kg kaaluvale sõitjale) kuni 19-tolliste “off-road” transporteriteni.  On nii “käed-vabad” mudeleid kui ka erinevate käepidemetega mudeleid.

Samuti on valikus erinevaid elektrilise tõukerattaid ning elektrilisi rulasid nii noorematele, kui vanematele huvilistele. Huvi korral helista ning tule tee proovisõitu!

Suurem osa kaubast on kohe laost saadaval. Kella 14.00-ni tasutud tellimused jõuavad kohale üle Eesti valdavalt 1-2 tööpäeva jooksul, Hiiumaale ülejärgmisel tööpäeval. Mudelid, mis on otsa saanud, nende puhul saab teha tellimuse ja kaup jõuab kohale 2-3 nädala jooksul.

Mida teha liikuriga?

- Loodussõbralikud elektritõukerattad, elektrirulad ja transporterid sobivad linnaruumi, vähendamaks igapäevast jalavaeva.
- Transporterid on töövahendina abiks näiteks ladudes, lennujaamades või välitingimustes turvatöötajate või politseinike tarvis.
- Kõige levinum on liikur sõpradega aktiivseks ja toredaks ajaveetmiseks ja muidugi trikitamiseks.

Tähele tuleb panna, et liikurit ei kasutataks selleks mitte lubatud kohtades, nt poodides või mujal, kus see võib segada teisi inimesi või kahjustada sisustust. Esmakordselt sõites on soovitav seda teha kogenud kasutaja juhendamisel. Sõites tuleb kanda kaitsevahendeid, sh kiiver, põlve- käe ja küünarnukikaitsed. Sõites tuleb olla tähelepanelik, et mitte põhjustada kahju teistele inimestele või varale. Vihmas või läbi vee ei tohi liikuriga sõita. Liikurilt maha astumiseks tuleb enne peatuda ja astuda maha alati tahapoole. Liikurit hoiule pannes soovitame see puhastada, kuid kindlasti mitte veega, seejärel laadida aku Võimalusel kasutada hoiustamiseks spetsiaalset liikuri kandekotti.

Uuri lähemalt meie tootevalikut (nt elektritõukerattad)ja soeta endale uus güroliikur meie veebipoest. Loo endale hea tuju liikudes sõpradega uuel viisil. Täiendav info ka meie Facebooki lehel ja e-maili teel: info@gpad.ee.

 

Täiendavad kontaktandmed:

Aadress: Pirita TOP maja 4, Purje 8, Tallinn 11911

Klienditeenindus ja info: E-R 9.00-18.00, +372 56 808 138, INFO@GPAD.EE    

 

  Markus Dvinjaninov: Müügi- ja turundusjuht:   

 

 

  Mart Einpalu: Arendus- ja ostujuht    

GPAD.EE @ 2020 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee