VR-Prillid Shinecon puldiga
VR-Prillid Shinecon puldiga

VR-Prillid Shinecon puldiga


Hind: 24.99€ 16.99€
KM-ta: 14.16€
Tootja: GPAD
Tootekood: 4744441015013
Saadavus: Läbi müüdud
Kogus:  
      NB: Soodushinnaga müügis olevate VR-prillide karbid võivad olla vigastatud ning ei pruugi välja näha uued. Karbid on saanud transpordi käigus viga. Tooted on töökorras ning ilma vigastusteta!

 

Virtuaalreaalsus murrab mürinal sisse, vähesed on, kes pole sellest veel kuulnud. Virtuaalreaalsuse nautimiseks on vaja kahte asja - nutitelefoni ja VR peakomplekti ehk VR prille. VR Shinecon prillidega sobivad enamus 4-6 tolliste ekraanidega android ja iOS nutitelefone. Prillidega saab vaadata 3D ja panoraamvideoid ja filme ning mängida VR-mänge.

Prillidel on näole mugavad pehmendused ja peapael, mis muudavad 3D-kogemuse ka pikema aja jooksul igati meeldivaks. Peakomplekti asetub tihedalt näo ligi, et väline valgus virtuaal-reaalsese kogemust ei segaks. Nutitelefon asetatakse peakomplekti esiküljel ülevalt alla avanevasse sahtlisse vedruklambrite vahele. Peakomplektil saab reguleerida silmade vahekaugust kui ka fookuskaugust. 

Prillidega kaasa ka bluetooth pult mille abil on mängu mängimine lausa lust!

Prillide kasutamiseks võib, aga pole vaja spetsiaalset appi alla laadida. Võib minna otsejoones google-play või appstore-i ja otsida sealt ägedamaid VR-appe. Appe on tasuta kui tasulisi, populaarsemate hulgast leiab valiku ameerika mägede sõidu videoid. Hoia piip ja prillid!

Tootel on 14-päevane taganemisõigus - kui ei meeldi, saada tagasi. Toote tagastamiskulud kannab ostja. Vaata lähemalt Müügitingimused.

GPAD.EE @ 2020 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee