Eripakkumised
-27%
G-PAD 10 seeria kandekott
21.99€ 15.99€


VR prillid VR World

VR prillid VR World


Hind: 16.99€ 11.99€
Säästad:5.00€ ehk 29%
KM-ta: 9.99€
Tootja: GPAD
Tootekood: 4744441015037
Saadavus: Laos
Kogus:  
      Virtuaalreaalsuse nautimiseks on vaja kahte asja - nutitelefoni ja VR peakomplekti ehk VR prille. VR World prillidega sobivad enamus 4-6 tolliste ekraanidega android ja iOS nutitelefone. Prillidega saab vaadata 3D ja panoraamvideoid ja filme ning mängida VR-mänge.

Nutitelefon asetatakse peakomplekti selle küljel avanevasse liugurisse vedruklambrite vahele. Mõne väiksema telefoni fikseerimiseks võib vaja olla lisatihendeid. Prillidel on näole mugavad pehmendused ja peapael, mis muudavad 3D-kogemuse igati meeldivaks.  Peakomplektil saab reguleerida silmade vahekaugust kui ka fookuskaugustkomplekti peal oleva kahe regulaatoriga. NB. prillidega pole kaasas pulti. 

Prillide kasutamiseks võib, aga pole vaja spetsiaalset appi alla laadida. Võib minna otsejoones google-play või appstore-i ja otsida sealt ägedamaid VR-appe. Appe on tasuta kui tasulisi, populaarsemate hulgast leiab valiku 360-kraadiseid loodus- ning ameerika mägede sõidu videoid.  Hoia piip ja prillid!

Tootel on 14-päevane taganemisõigus - kui ei meeldi, saada tagasi. Toote tagastamiskulud kannab ostja. Vaata lähemalt Müügitingimused.

​Garantii 12 kuud.

GPAD.EE @ 2020 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee